Nedělní bohoslužba Církve bratrské v Kladně

Zveme Vás k účasti na bohoslužbě pro všechny v neděli od 10:00. Video přenášené z CB Kladno najdete na https://www.youtube.com/watch?v=Q9qIHiAiPL4. Pokud nevidíte přenos (vysílá se typicky 5-10 minut před začátkem), prosím aktualizujte si tuto stránku (na počítači stisknout F5). Po skončení bohoslužby bude pro zájemce následovat on-line modlitební setkání na https://join.skype.com/f5PmbKHtRghV - viz i níže, připojit se může každý a můžeme se modlit za Vaše potřeby. Z proběhlých bohoslužeb jsou k dispozici kázání a slovíčka pro děti, video záznamy jsou dostupné na na kanálu CB Kladno.


Pokud se chcete zúčastnit modlitebního setkání, pak po skončení přenosu společné bohoslužby se prosím připojte na https://join.skype.com/f5PmbKHtRghV - pouze klikněte na tento odkaz.
Pokud máte Skype, budete vyzváni k připojení přes něj. Na mobilu budete pravděpodobně vyzváni k instalaci aplikace, pokud jí nemáte. Na počítači není třeba nic instalovat - pouze zvolte "připojit se jako host", napište své jméno, a zvolte připojit se ke schůzce - samozřejmě prosím povolte přístup k mikrofonu a kameře (připojovat se bez mikrofonu nemá smysl, připojit se bez kamery samozřejmě lze, ale je lepší kameru mít).
Začneme cca 5 minut po konci přenosu společné bohoslužby - nejprve krátkým sdílením, za co se modlit, poté budou následovat společné modlitby.